tr

Ankara Ahtapot Çekici

Ankara Ahtapot Çekici

Ankara ahtapot çekici firması kent merkezlerinde veya ilçelerinde aracınızın bozulması ve hasar görmesi gibi durumlarında güvenli bir ahtapot çekici hizmeti sunar. Günümüzde özellikle Ankara ilçesinde vasıtaların insanlarda fazla olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle araçların trafikte zor anlar geçirdiğine hepimiz şahit olabiliyoruz. Gerek trafik gerek ise bozuk olan yollardan dolayı araçlarımızda ufak çaplı arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda Ankara çekici firmamız size en yakın ahtapot çekici aracını yönlendirerek sizleri oradan kurtarmaktadır.

ANKARA AHTAPOT KURTARİCİ

ANKARA AHTAPOT KURTARİCİ

Ahtapot Çekici Ankara

Firmamız tam da bu arıza durumlarında mağduriyetinizi giderebilmek için sizlere ahtapot çekici Ankara hizmeti verebilmektedir. Bizlere ulaştığınız taktirde oto çekici aracımızın derhal hizmetinizde olacağından hiç şüpheniz olmasın. Firmamız dahilinde trafikteki her tip araca oto çekici hizmeti verebilecek vasıtamız mevcuttur. Bunlardan birisi de ahtapot çekici Ankara aracımızdır. Bu yüzden aracınızı çekmek için büyük bir oto çekici gelecektir. Bunun yanı sıra çekici aracını daha fazla yorması olarak gösterilmektedir. Son olarak, aracınızın gideceği mesafe çekici hizmetinin fiyatını etkileyen bir faktördür.

ANKARA AHTAPOT ÇEKİCİ FİYATLARI

ANKARA AHTAPOT ÇEKİCİ FİYATLARI

Ankara Ahtapot Kurtarıcı

Günlük yaşam içerisinde trafikte ki olumsuz durumlarla hemen herkes karşı karşıya gelebilmektedir. Akü arızası, aracın yakıtının bitmesi veya kaza geçirmek bu olumsuzluklara birer örnektir. Bu gibi durumlarla karşılaştığımız da aracımızı güvenli noktaya çekebilmek için Ankara ahtapot kurtarıcı vasıtalarına yani çekici araçlarına ihtiyaç duyarız. Firmamız dahilinde trafikteki her tip araca oto çekici hizmeti verebilecek vasıtamız mevcuttur. Bunlardan birisi de ahtapot çekici aracımızdır. Bu aracımız diğer çekicilerimiz ile aynı işi yapmaktadır. Fakat, şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış araçları zararsız bir şekilde yükleyip çekebilmek için daha çok Ankara ahtapot çekici aracı hizmet vermektedir.

AHTAPOT ÇEKİCİ’NİN TAŞIDIĞI ARAÇ TÜRLERİ

Tekne Forklift İş Makinası  Tır Otomobil
Minibüs Yat Araba Balıkçı Teknesi Kamyonet
Sandal bot tembellik Yelkenli Utv
Klasik Araç Hasarlı Araç Tarım Makinaları Asfalt Makinası Beko Loder
Kazıcı Yükleyici Beton Dağıtıcı Beton Pombası Çöp Kompaktörü
Dozer Ekskavatör Kepçe Finişer ön
Kazık Makinası Greyder Kaya Delici Kaya Kamyonu Kule Vinç
Silindir Mobil Asansör Mobil Vinç Silindir Sondaj Makinası
Teleskopik Transmikser Traktör Endüstri Makinası Kompresör
Çadır denendi Karavan Branda Raf
Kabin Platformlar Terminal Çekici Vinç motoryat
Motosiklet Motor

Ahtapot Çekici Fiyatları Ankara

Ankara bölgesinde Ahtapot çekici fiyatları oldukça makul ücretlendirme karşılığında hizmet vermektedir. Ayrıca kurtarılan araçların marka model fark etmek sizin nakliyesi yapılmaktadır. Ankara merkez ve ilçelerinde haftanın 7 gün 24 saati ahtapot kurtarıcı hizmetimizde çalışmalarımız devam etmektedir. Aracınızın gideceği mesafe çekici hizmetinin fiyatını etkileyen bir faktördür. Aracınızın götürülmesini istediğiniz adres ne kadar uzakta ise hizmet fiyatı da doğru orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Kısacası fiyat konusunda etkileyen faktörleri şu şekilde sıraladık.

  • Aracın boyutu ve ağırlığı fiyat farklılığı
  • Kurtarılacak olan aracın tonajı
  • Taşınacağı mesafe ve yol durumu
  • Bu gibi etkenlerde aracınız taşınırken %20 %30 ahtapot çekici fiyatlarına etken olmaktadır.
    SİNCAN OTO KURTARMA Hizmetimizden yararlanmak için buradan ziyaret edebilirsiniz.

 
Ankara Ahtapot Çekici Nedir?
 

Ankara ahtapot çekici hizmetimiz aracınızın yere yakın olması, kaza durumunda jant kırılması gibi olaylarda aracın üstünden 4 janta bağlanan halat ile kurtarılmasına yardımcı olan bir ahtapot vinç hizmetidir.

 
Ahtapot Çekici Fiyatları Nasıl Belirleniyor?
 

Fiyatlarımız Ankara soförler odası başkanlığı tarafından hazırlanan kararnamede yazılan tutar karşılığında veya aracın cinsi, boyutu ve tonajına göre fiyatlarımızda değişkenlik göstermektedir.

 
Ahtapot Kurtarıcı Hizmeti Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?
 

Öncelikle bizlere ankaracekici.web.tr adresinden veya 0530 081 35 42 numaraları telefon üzerinden iletişime geçerek Ahtapot çekici yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 46 Average: 5]
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Telefon Et