tr

Etimesgut Çekici

Etimesgut Çekici

Etimesgut çekici teknoloji hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Her alanda bulunan teknoloji, otomobil iç mekânlarında ve tasarımında da bulunur. Ancak teknoloji mutlaka kurtarıcı değildir. Zamanla kusurlar oluşabilir, bu müdahale aracı yolda tutabilir. Bu gibi durumlarda Etimesgut çekici çağırmak ve aracı oto servisine göndermek gerekir. Etkili bir araç çalışma sistemi ile yol yardımı sağlanmaktadır. Çekme işleminin nasıl çalıştığını ve ne zaman yol yardımı çağırmanız gerektiğini bilmek önemlidir. Etimesgut çekici herhangi bir aksilikte yol yardımı olarak her alanda sizler için çalışmaktadır.

Etimesgut Oto Çekici

Otomobil kullanımının lüksün ötesinde temel bir ihtiyaç haline gelmesi, trafik koşullarının artması ve araç kullanım sıklığının artmasıyla birlikte, sürücüler için arıza, kaza, yakıt sıkıntısı gibi sıkıntılar yaşanmamaktadır. Etimesgut oto çekici aracınızı mevcut konumunuzdan güvenilir bir konuma götüren iki tür yol yardımı vardır. Birincisi çekici hizmeti, ikincisi ise çekici hizmeti talep eden bir hizmettir. Bunlardan çekici hizmeti, trafik akışında bir sorun olduğunda kendi kendinize müdahale etmenizi sağlayan bir hizmettir. Bugün Türkiye’nin farklı illerinde farklı firmalar tarafından farklı oranlarda sunulan bu hizmetten yararlanma imkânına sahibiz.

etimesgut oto kurtarma

etimesgut oto kurtarma

Etimesgut Çekici Hizmetleri

Genellikle sigorta kapsamında sunulan bu hizmet, aracın çekme masrafları dâhil olmak üzere istenilen yere ulaşmasını sağlarken, kurtarmayı içeren diğer hizmet ise komple bir paket olarak sunulmaktadır. Günümüzde otomobil üreticileri ve servis şirketleri genellikle kendi bünyelerinde oluşturdukları ekipler sayesinde otomatik kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Aracın bulunduğu yere ulaşan ekip, örneğin araç lastiğinin beklenmedik bir şekilde patlaması, aracın yakıtının bitmesi veya araçta küçük bir arıza olması gibi durumlarda hızlı yardım sağlamak için kendi bünyesinde bir Etimesgut çekici hizmetleri araca da sahiptir.

Yol Yardımı Nedir?

Araba kullanmaya gelince, trafik sıkışıklığı ve uzun yolculuklar yorucu bir süreçtir. Araç arızaları kullanım sırasında çok sık meydana gelebilir. Yoldaki tümsekler ve önceki araç arızaları gibi durumlar yolda sürüşe devam etmenize izin verebilir. İşte burada yol yardımı devreye giriyor. Araba kurtarma görevlerinde belirtilen yol yardımı, arıza, kaza vb. durumlarda sizi en yakın araba servisine götürecektir. Yol yardımı, çoğu araç sigortası poliçesine dahildir. Sigortanızın bir parçası olarak bu sigorta durumunu uzatabilir ve ek haklar talep edebilirsiniz.

Etimesgut çekici ile çekme, kişisel olarak sizin için yararlı bir araçtır. Bu nedenle, belirli bir fiyat sunar. Sigortalı araçlar için belirli yol yardım paketleri sunulmaktadır. Bu paketler  belirli çekme maliyetlerini içerir. Bu gibi durumlarda başka bir şey yaşamamak için sigorta poliçenizi dikkatlice okumalı ve aracınızla ilgili tüm bilgileri bilmelisiniz. Yol yardım servisine bakarsanız aslında bir araba kurtarma operasyonu olduğu söylenebilir. Arıza yerinde tamir edilemezse araç servise götürülür. Ancak, şu anda lastik değişimi gibi bir iş bekleniyorsa, bu servis de mümkündür.

  • Patlak lastik gibi durumlarda da yol yardımı çağrılabilir.
  • Yedek lastiğiniz yoksa veya lastik değiştirmekte zorlanıyorsanız yol yardım hizmeti verilmektedir.
  • Lastik yoksa size Etimesgut yol yardım ile gönderilecektir. Lastiğiniz varsa ancak değişime ihtiyaç duyuyorsanız yol kenarında lastik hizmeti verilmektedir.
  • Çekici yol yardımının belirli bölgeleri vardır. Yol servis kapsama alanı oldukça geniştir.
  • Yol yardımı, aracınızı çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi size verir.
etimesgut oto kurtarıcı

etimesgut oto kurtarıcı

Etimesgut Çekici Hizmeti Nasıl Alınmalıdır?

Sürüş sırasında çekici yardımı, kaza meydana gelmesi veya öngörülemeyen araç arızaları, hareket kabiliyetinizi kaybetmenize neden olabilir. Bu durumda araç yerinde hızlı bir şekilde onarılmalı veya bir araç servisine götürülmelidir. Bu tür süreçlere 7/24 çekici yardım hizmetleri dâhildir; Ancak olay anından itibaren bu hizmetlere telefon veya mesaj yoluyla ulaşılabilir. Bulunduğunuz yerde olmak ve mümkün olan en kısa sürede Etimesgut çekici  hizmeti sunmaktır. Servis dahil onarım ve acil durum hizmetleri buna dahildir. Bu gibi durumlarda aracı mümkün olan en güvenli yere park edin ve çekici hizmetini bekleyin.

Aracınızda reflektör ve uyarı levhaları varsa gerekli güvenlik önlemlerini almalı ve  daha fazla zarar görmemesi için aracınızı durdurup bakımını yapmalısınız. Yol yardım ekibimiz bulunduğunuz yere ulaştığında, almış olduğunuz araç kasko ve hizmet sözleşmesine uygun olarak ücretli ve ücretsiz hizmetler sunacağız. Aslında aracınızın kasko ve kasko yaptırmanız bu noktada çok önemlidir. Kaza veya araç arızası sonucu ortaya çıkan durumlar sigorta kapsamına alınırsa sonuçlar oldukça avantajlıdır.

Ankara ETİMESGUT Bölgesinde aracınızda oluşan arıza ve kaza gibi durumlarda en yakın oto kurtarma araçlarımız size sadece 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

ETİMESGUT BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Eryaman Süvari Bağlıca Piyade
Topçu Ahi Mesut Alsancak Elvan
İstasyon 30 Ağustos Şehit Osman Avcı Göksu
Tunahan Şeyh Şamil Kazım Karabekir Atakent
Ayyıldız Oğuzlar Atayurt Güzelkent
Altay Erler Yavuz Selim Turkuaz
Şeker Etiler Yapracık Yeşilova
Bahçekapı Fatih Sultan Yukarıyurtçu Balıkuyumcu
Aşağıyurtçu Şehitali Fevziye Orhun

Çekici Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Çekici hizmeti dahil Etimesgut çekici çekerek veya otomatik kurtarma ile sağlanan yol yardım hizmeti, zor durumlarda ortaya çıkabilecek çeşitli sorunlar için 7/24 kapsama avantajı sunar. Bu noktada faturalandırılabilecek hizmetler arasında kaza veya arıza durumlarında araç çekme, depo dolduğunda yakıt ikmali, patlak veya stepnesiz lastik değişimi, onaylı lastiklerin teslimi vb. detaylar dâhildir. Araba anahtarlarınızı kaybetmeniz durumunda çilingiriniz varsa, yol yardım sigortası yaptırırsanız daha da iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu durumda, örneğin alternatif bir kiralık araba sağlayabiliriz. Araç şehirlerarası yollarda çalışmıyorsa, seyahat veya acil ulaşım hizmetleri veya araç için gerekli yedek parçaları sağlayabiliriz.

etimesgut oto çekici

etimesgut oto çekici

Yılda Kaç Kez Çekici Yardımı Alınabilir?

Çekici yardımı, sınırlı sigorta kapsamına sahiptir. Bu, sigortanın türüne ve sigorta şirketine bağlıdır. Aracınızın bağlı olduğu sigorta türüne göre yıl boyunca belirli sayıda yol yardım hizmeti alma hakkınız bulunmaktadır. Etimesgut çekici arıza hizmeti şu anda ücretsiz olarak verilmektedir. Ancak, mali yıl ortasında sigorta şirketi tarafından belirlenen limitin aşılması halinde, belirli bir yol hizmet bedeli tahakkuk ettirilir.

Etimesgut Oto Kurtarma

Arabanız yolda kaldı ise, onu bir araba tamirhanesine götürmek için bir Etimesgut oto kurtarma hizmeti kullanmanız gerekecektir. Araç kurtarma servisi hizmetimiz de sigorta ve yol yardım paketlerine dahildir. Aracınıza ihtiyaç duyulduğunda otomatik kurtarma sistemi bir çekici atayacak ve aracınız en yakın oto kurtarma servisine götürülecektir. Bu noktada size gerekli ulaşımı sağlamak için bir çekici numarası verilecektir. Bazı durumlarda, çekici hizmetleri de sınırlı olabilir. Bu nedenle firmamız, aracınıza en doğru hizmeti alabilmeniz için sigorta sistemini okumanızı tavsiye eder.

Araç çekici sigortası açısından araç bulunduğu yerden alınarak en yakın araç servisine teslim edilecektir. Bu sınırlamalardan servisleri sorumludur. Araç hareket ettirilemiyorsa,  Etimesgut oto kurtarma hizmetimiz gerekebilir. Çekici hizmeti, araç masrafları veya hasar kaydı gibi durumları kapsamaz. Kural olarak, sözleşme hizmetleri verilmektedir. Bu nedenle, aracınız için belirli bir araba servisi sağlayabileceğimizi garanti edemeyiz.

Etimesgut Oto Kurtarma Fiyatları

Ankara çekici firmamız araç bozulursa, araç hareketsiz hale gelir. Bu durum aynı zamanda mahsur kalma olarak da bilinir, bu nedenle aracınızı hareket ettirmek için bir Etimesgut oto kurtarma hizmeti kullanmanız gerekir. Bu noktada sektörünüze bağlı olarak çeşitli şekillerde cazip fiyatlar sunabilirsiniz. Aracınız bozulduğunda ve  çekici hizmetine ihtiyacınız olduğunda sigorta size yardımcı olabilir. Bu durumda araç limiti aşılmadığı takdirde sizden çekici ücreti kapsamında ücret talep edemeyiz. Tüm fiyatlar garantilidir. Limiti aşarsanız veya sigortanız yoksa aracınızın çekilmesi için ödeme yapmanız gerekecektir.

Bu durumda, çekme ücreti genellikle mesafeye bağlıdır. Size birçok şekilde hizmet ediyoruz. Aracınızın Etimesgut oto kurtarma fiyatları ve genel yol yardımı her zaman sigortalıdır. Araçlar için sigorta eksikliği, karayolu trafiği için doğrudan bir tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle kasko gibi tüm işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu hem sizin hem de aracınızın güvenliği için önemlidir. Firmamız çekici ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.

ANKARA İŞ MAKİNASI TAŞIMA Hizmetimiz için buradan ulaşabilirsiniz.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Telefon Et