tr

Polatlı Çekici

Polatlı Çekici

Polatlı çekici bir oto çekici şirketi olması dışında müşterilerini kendi manevi ailesine ekleme amacı güden bir şirkettir.  Bundan dolayı oto çekici  hizmeti olarak profesyonelce çalışan ve çalışmalarından önce bu konu üzerinde detaylı eğitimler görmüş olan ekibimizce işlemler sürdürülmekte. Aynı zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, sizlere en kısa sürede hizmet olanağı sağlayarak, zaman kaybı yaratmaz ve sizlerin olumlu yorumlarını almak için uğraşır.

Polatlı oto çekici  hizmetleri olarak, 7 gün 24 saat eksiksiz yol yardım hizmeti sunuyoruz. Aracınızın arıza veya kaza yapma talihsizliği nedeniyle yol yardımı gerekiyorsa eksiksiz bir paket sunuyoruz. Oto çekici araçlarımız, aracınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde kurtarılmasını sağlayan en son sürgülü platform teknolojisine sahip modern araçlarımızdır.

Polatlı Oto Çekici Firması

Polatlı oto çekici firması ekibimiz araç kurtarma konusunda son derece eğitimlidir ve aracınızı kurtarmanıza yardımcı olacak birçok teknik eğitimden geçmiştir. Size aracınızı güvenli bir şekilde seçtiğiniz varış noktasına ulaştırma imkânı sunuyoruz. Araç çekilmesi konusunda ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için bir çözümümüz var. Polatlı oto çekici olarak her türlü araç çekilmesini sağlamakla birlikte aracınızın tekrar yola güvenilir bir şekilde çıkmasını sağlar. Bu da sizin mutluluğunu sağlamakla birlikte sizi manevi ailemize dâhil eder. İlerde yaşanacak olası bir araç çekimi konusunda bizleri 7 gün 24 saat yanınızda bulabilirsiniz.

polatlı oto kurtarma

polatlı oto kurtarma

Polatlı Çekici Hizmeti Nasıl Çalışma Sağlamaktadır?

Polatlı çekici  hizmetleri, en iyi olmaya çalışan, uygun fiyatlı olurken olağanüstü müşteri hizmetleri sunan büyük bir işletmedir. Çok çeşitli kurtarma araçları işletiyoruz ve her türlü otomobil ve hafif ticari aracın hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlayan özel ekipman taşıyoruz. Aynı anda her türlü iyileşme durumuyla başa çıkacak kadar çeşitlidir.
Oto çekici servisimiz, bir kaza veya arıza nedeniyle aracınızın hareketsiz kalması durumunda kapsamlı ve hızlı müdahale hizmeti sunar. Yüksek eğitimli personelimiz ve uzman kurtarma ekipmanı ekibimizle, aracın türü veya durumu ne olursa olsun, aracınızı herhangi bir yerden kurtarabilir ve taşıyabiliriz.

 • Güler yüzlü ve güvenilir ekibimiz
 • ister bir kaza olsun, isterse birden fazla araç
 • çok daha ciddi bir durum olsun, her türlü
 • Araç çekme kazasıyla nasıl başa çıkılacağı konusunda eğitilmiştir.
 • Polatlı bölgesinde Lider firmalar arasında yer almaktadır
 • 2014 yılından buyana sağlamış olduğu oto çekici, kurtarıcı hizmetleri doğrultusunda daima uygun fiyatlar karşılığında araç çekme hizmetlerine devam etmektedir.

Polatlı Çekici Sistemlerinin Önerdiği Önlemler

Öncelikle ışıklardan ön, yan ve arka lambaların, göstergelerin ve farların iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Lastik kanalları konusunda kış lastiklerinde profil derinliği 3 mm’den azsa lastiklerinizi değiştirmelisiniz. Sıvılar için ise soğutma sıvıları göstergelerini düzenli olarak kontrol etmeli ve ayrıca yağ göstergesini kontrol etmelisiniz. Bu işlemleri sadece motor soğukken yapabilirsiniz. Antifriz konusunda cam yıkama haznesini ve aracınızın soğutma sistemini sıvı antifriz ile doldurmalısınız.

Ön camınızı korumalısınız, camın donma olasılığını azaltmak için ön camınıza koruma yerleştirmelisiniz. Aksi takdirde aracınızın yolda kalma durumu oluşabilir. Bu gibi durumlarda Polatlı oto çekici devreye girer. El freni konusunda ise gece don olması durumunda, düz bir yolda veya hafif bir yokuşta el frenini kullanmayınız. Bunun yerine birinci veya arka vitesi takmalısınız. Bu sayede freni bloke etmekten kaçınmış olursunuz.

 • Kış lastikleri konusunda ise özellikle aracınızın kış lastikleri ile donatılmış olduğundan emin olunuz.
 • Sıcaklıklar 7 santigrat dereceden düşük olduğunda daha iyi performans gösterirler.
 • Aracınızın ön camındaki ve camlarındaki, aynalardaki, tavandaki ve ışıklardaki karı ve buzu temizleyin.
 • Ayaklarınızın pedallarda kayma olasılığını azaltmak için ayakkabılarınızdaki karı silkeleyin.
 • Ön camınızdaki ve camlarınızdaki buzu temizlemek için plastik bir buz kazıyıcı veya buz çözücü sprey kullanın.
 • Kapınız donarsa ve aracınıza binemezseniz diye her zaman yanınızda bulundurduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Aküyü kontrol edin soğukken motor çalıştırma sorunlarının nedeni sıklıkla budur.

Arabanızı çalıştırmada sorun yaşıyorsanız, radyo ve ışıklar gibi aracı çalıştırmayla ilgisi olmayan her şeyi kapattığınızdan emin olmalısınız. Motorunuzu çalıştırmanın doğru yolu, tek bir uzun çalıştırma denemesindense birkaç kısa çalıştırma denemesi yapmak daha iyidir. Çok uzun süren bir deneme akünüze zarar verebilir. Kısacası Ankara çekici hizmetini almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

polatlı çekici firması

polatlı çekici firması

POLATLI BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Şehitlik Şentepe Zafer Fatih
Cumhuriyet Mehmetakif Gazi Kurtuluş
İstiklal Yeni Esentepe Gülveren
Beylikköprü Basrı Çamlıca Karahamzalı
Sarıoba Şabanözü İğciler Ömerler
Yeniköseler Kargalı Uzunbey Karapınar
Karailyas İnler Kuşcu Şıhahmetli
Poyraz Müslüm Özyurt Sazlar
Yeşilöz Macun Eskiköseler Türktaciri
Ilıca Yenimehmetli Karacaahmet Yağcıoğlu
Yüzükbaşı Türkkarsak Babayakup Güreş
Sarıhalil Çanakçı Kıranharmanı Hacımuslu
Hacıtuğrul Yassıhüyük Beyceğiz Karaahmet
Çekirdeksiz Şeyhali Gençali Adatoprakpınar
Hacımusa Sakarya Tatlıkuyu Kabak
Eskikarsak Gülpınar Hacıosmanoğlu Üçpınar
Sivri Eskipolatlı Tüfekçioğlu Olukpınar
Sincik Yaralı Yıldızlı Kızılcakışla
Karabenli Yenidoğan Ördekgölü Yenice
Beşköprü Karakuyu Kayabaşı Hıdırşeyh
Çimenceğiz Sinanlı Karayavşan Gümüşyaka
Gündoğan Sabanca Gedikli Kocahacılı
Avdanlı Karakaya Oğuzlar Taşpınar

Polatlı Oto Çekici Her Zaman Hizmet Sağlayabilir Mi?

Polatlı oto çekici  hizmetleri olarak, 7 gün 24 saat eksiksiz arıza ve kurtarma hizmeti sunuyoruz. Aracınızın arıza veya kaza yapma talihsizliği nedeniyle kurtarılması gerekiyorsa eksiksiz bir paket sunuyoruz. Kurtarma araçlarımız, aracınızın sorunsuz ve hasarsız bir şekilde kurtarılmasını sağlayan en son sürgülü platform teknolojisine sahip modern araçlarımız vardır. Tüm sürücülerimiz araç kurtarma konusunda son derece eğitimlidir ve aracınızı kurtarmanıza yardımcı olacak birçok teknik eğitimden geçmiştir. Size aracınızı güvenli bir şekilde seçtiğiniz varış noktasına ulaştırma imkânı sunuyoruz. Taşıma ve kurtarma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için bir çözümümüz var.

Polatlı Oto Kurtarma Donanım Açısından Nasıldır?

Polatlı oto kurtarma tam donanımlı servis araçlarındaki yol kenarı teknisyenlerimiz ile evde veya iş yerinde aracınızla ilgilenerek teşhis kontrolleri, akü marşları, tekerlek değişimi, kilitlenmeler ve çok daha fazlasını yapabilir. Anahtarlarınızı arabanızdayken kilitlemek bir hatadır, çok sinir bozucu ve uygunsuz olabilir ve her zaman en kötü zamanlarda olur. Bunun için Polatlı oto kurtarma her zaman sizin yanınızdadır.
Herhangi bir durumda öngörülemeyen sorunlar ortaya çıkabilir, ancak sakin davranmak önemlidir. Polatlı araç çekici  hizmetleri bütün bu önlemleri sizlerle paylaşarak içten ve samimi bir şekilde hareket etmekte fakat olası bir yol yardım hizmeti gerektiğinde bizler gibi samimi ve içten oto kurtarma hizmetini tercih edebilirsiniz.

POLATLI OTO ÇEKİCİ HİZMETİ

POLATLI OTO ÇEKİCİ HİZMETİ

Polatlı Oto Kurtarma Daima Hazırlıklı Mıdır?

Polatlı oto kurtarma müşterilerinin memnuniyeti ve zor durumdan kurtulması açısından her daim hazır bulunmaktadır. Size neden sektördeki en iyi oto kurtarma hizmeti olduğumuzu ve müşterilerin neden uzun bir süredir bizi ekibinin bir parçası olarak gördüğünü size vereceğimiz hizmet ile gösterebiliriz.
Bu konuda seçtiğiniz şirketin en iyisini istiyorsanız, seçilecek şirketin biz olması gerektiğini büyük bir özgüven ve sizden aldığımız olumlu yanıtlar sonucu ile söyleyebiliriz. Polatlı araç kurtarma olarak biz hazır ve aynı zamanda sizlere yardımcı olmak için oldukça istekliyiz. Amacımız, çoğu zaman zorlu bir dönemde müşterilerimize insani bir dokunuş sağlamaktır.

Polatlı Çekici Nerelere Hizmet Vermektedir?

Polatlı çekici  firması olarak Ankara veya çevresinde yaşıyorsanız ve herhangi bir nedenle aracınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, sizin için en kısa sürede orada olacak çekici şirketi biz olacağız. Aynı zamanda geniş bir yüzölçümüne de hitap etmekteyiz. Aracınızın acil yol yardımına veya rutin araç çekme hizmetine ihtiyacı olması durumunda, aracınızı yoldan veya sıkıştığı herhangi bir yerden güvenli bir şekilde çıkarmak için oto kurtarma ekiplerimize güvenebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, sizlere en kısa sürede hizmet olanağı sağlayarak, zaman kaybı yaratmaz ve sizlerin olumlu yorumlarını almak için uğraşır. Polatlı çekici olarak, güven ve mutluluk içerisinde her türlü araç çekiminizi sağlanmakla birlikte aracınızın tekrar yola güvenilir bir şekilde çıkmasını sağlar.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Telefon Et