tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
HAKKIMIZDA

Ankaracekici.web.TR Firmamız 2014 Yılında Ankara/Çankaya kuruluşludur. Firmamız bünyesinde önceliğimiz tüm müşterilerimize en hızlı şekilde intikal edip onların mağduriyetini kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmak ilk hedeflerimiz doğrultusundadır. Kısacası bölgemiz itibari ile 14 Kurtarıcı aracı ile Ankara’da Tek firma olarak bilinmekteyiz. Ayrıca bizlerle iletişime geçerek 15 dakika içerisinde kurtarıcı hizmeti alabilirsiniz. Yol yardım taleplerinde öncelik sağlayarak sizleri o anki zor durumdan kurtarıyoruz.

 
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?
  • Firmamız daima kendi bir üst düzeye çıkartarak ”Kurumsallık” yönünde ilerleme sağlamaktadır.
  • Oto çekici araçlarımız 2022 Model tam konforlu ve güvenilir ”Oto Kurtarma” araçlarıdır.
  • Araç taşıma fiyatlarımız oldukça makul ücretler karşılığında yapılmaktadır.

Sizlerde yolda kaza veya arıza gibi durumlarda ankaracekici.web.tr adresinden ulaşarak veya 0541 667 94 35 numaraları telefon üzerinden iletişime geçebilir, Yol yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 
MİSYON & VİZYON

Geniş araç  filosu sayesinde misyonunu tek taraflı genişlemeye değil müşteri kazanmak için çalışmıştır. Bizleri bugün var eden firmamızın her geçen gün tercih meselesi olası yol yardım hizmetinde vermiş olduğumuz Ankara içi kalitedir. Sizler bizleri her telefonla aradığınızda bizler ilk gün ki heyecanla telefonu açıyoruz. Çünkü biz şunu biliyoruz yapılan her işin heyecanı olmalıdır. Mutlulukla yapılmayan hiç bir iş sonunda ne bizleri ne de çalışanlarımızı mutlu eder. Bugüne kadar yağmurda, selde, sıcak altında, Ankara azda görse kar altında her türlü hava koşullarında bizler koştuk kimi zaman müşterilerimiz hazırlıksız yakalansalar da biz parayı önemsemedik. Kimilerinin tebessümü kimi insanların iyi ki varsınız demesi içinde çalıştık. Ankaracekici.web.tr Yol Yardım demek her şartlar altında hizmet etmek demektir. Bizler bunun için varız. Nesilden nesle çekiciliği kurumsallaştıran tek firmayız.

Bizler isteriz ki kazasız, ölümsüz, sorunsuz bir dünya olsun ama şu yaşadığımız dünyada sorunlar ve problemler her zaman hayatımızda olabileceği gibi aracımız bozulduğu zaman bir oto kurtarıcıya ihtiyacımız olabiliyor. Ya da yazın teknemiz var onu taşımak için yine çekici ihtiyacınız olabilir işte o zaman biz geliyoruz. Sizlerin Yaşadığı sorunu en güzellikle çözüme ulaştırıyoruz.

Kalitenin tesadüf olmadığı bu sektörde en büyük kalite farkı vizyonunu tek seferlik çıkarlara bırakan hiç  bir sektörde mutluluk getirmemiştir. Bizler Vizyon olarak çalışmayı mutlu etmeyi kesinlikle hedeflerinden taviz vermemeyi öğrendik ve bunu bütün çalışanlarımıza da öğretiyoruz. Şunu biliyoruz ki biz keskin dille bir müşteri bin müşteri getirir o müşteri kazanç değil geri dönen memnuniyettir. Her sektör alanında hizmet vermiyor bizler arabaların dilinden anlıyoruz. Ankara oto kurtarma olarak da bunu çözüme ulaştırıyoruz. Bugün Ankara çekici sektörüne neler katabiliriz bunları hesaplıyoruz. Çünkü biz sadece işimize düşünüyoruz. Neler mi? Vizyonumuz bugün araç sayısını en üst seviyeye çıkarak telefonda tek bir tuşa basarak otomatik fiyat çıkarıyor. Bastığınız an en yakın çekici sizlere geliyor. Ayrıca şunu da biliniz ki bunun içerisine en uygun çekici garantisi koyuyoruz. Bizler her şey için bu sektörde emeğimizi koyuyoruz. Sadece sizden teşekkür bekliyoruz. Çünkü biz yaptıklarımızın karşılığını başardınız diyerek görmek istiyoruz.

Bugün halkımıza Ankaracekici.web.tr Oto Çekici  bu sektöre çok şey kazandırmış. Her şartlar altında piyasanın her türlü koşullarında zaferi kazanmış ve kazanacak tek firmadır. Çünkü bizler rakip olacak firma olmadık sadece taklit edilecek tek firma olduk bugün sanayi, otomotiv, vinç gibi her türlü sektörlerde taşıma ve kurtarma hizmeti verdik. Yetmedi denizde sorun oldu tekne taşıdık, yat kurtardık. Bitti mi? Tabi hayır maket uçak, helikopter, havadan karaya, karadan denize her türlü aracı taşıdık bizler sizlerin sorunun sırtımıza yükledik. Çünkü biz Ankaracekici.web.tr Oto Kurtarma firmasıyız.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 5]
Telefon Et