tr

Ankara Oto Kurtarma

Ankara Oto Kurtarma

Ankara oto kurtarma günümüzde manuel şanzımanlı araçların yerini otomatik şanzımanlı araçlar almıştır.  Otomatik şanzımanlı araçlarda akü kaynaklı elektrik arızaları daha sık görülmektedir. Araba kullanmaya gelince, trafik sıkışıklığı ve uzun yolculuklar yorucu bir süreçtir. Araç arızaları kullanım sırasında çok sık meydana gelebilir. Yoldaki tümsekler veya önceki araç arızaları gibi aracı kullanılamaz hale getiren koşullarda yolda kalabilirsiniz. İşte burada Ankara oto kurtarma devreye giriyor. Araba kurtarma görevlerinde belirtilen yol yardımı, arıza, kaza vb. durumlarda sizi en yakın araba servisine götürecektir. Yol yardımı için çoğu araç sigortası poliçesine dâhildir.

Ankara Araç Kurtarma

Ankara araç kurtarma kişisel olarak sizin için yararlı bir hizmet vermektedir.  Ankara oto kurtarma sigortalı araçlar için belirli yol yardım paketleri sunmaktadır. Bu paketler belirli oto kurtarma maliyetlerini içerir. Bu gibi durumlarda başka bir şey yaşamamak için sigorta poliçenizi dikkatlice okumalı ve aracınızla ilgili tüm bilgileri bilmelisiniz. Yol yardım servisine bakarsanız aslında bir araba kurtarma operasyonu olduğu söylenebilir. Arıza yerinde tamir edilemezse araç servise götürülür. Ancak, şu anda lastik değişimi gibi bir iş bekleniyorsa, bu sırada servis de mümkündür. Dikkatsiz kullanımdan da kaynaklanan araç arızaları ve kazalar oldukça yaygındır.

Bu kazalar, aracı çalışmaz hale getirebilir veya kaza sonucunda aracın oto servisine götürülmesini gerektirebilir. Bu noktada oto kurtarıcı yardımını aramalısınız. Yol yardımı 7/24 mevcuttur. Olay anında telefon veya mesaj yoluyla talebinizi iletip en kısa sürede size yardımcı olunacaktır. Yol yardımı Ankara araç kurtarma tarafından sunulmakla birlikte, karayolu olarak tanımlanan noktalarda hizmet vermektedir. Hizmeti kullanmak istiyorsanız hemen gerekli işlem başlayacaktır.

ankara oto kurtarma numarası

ankara oto kurtarma numarası

Oto Kurtarma Deneyimli Personel Hizmeti

Bilindiği gibi, araba çekmek ve kurtarmak zahmetli ve yorucu olabilir. Bin bir çeşit insanla uğraşmak oldukça zordur. Ancak Ankara oto kurtarma olarak alanın da gelişmiş ve deneyim sahibi bir ekiple çalışmak yapılan işi kolaylaştırmaktadır. Araç kurtarmada devrim yaratmak için siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlar ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Uzman çalışanlarımız ile sorunlar ortadan kalmaktadır.  Oto kurtarma şirketi olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmet sunmayı güven kazanmayı sağlamaktayız.

Çalışanlarımız için kesinlikle zaman veya seyahat kısıtlaması yoktur. Türkiye’nin bir köşesine gitmesi gerektiğin de hızlı bir şekil de gidilir. Şu ana kadar oto kurtarma da  araç teslim alma hizmetinden kimse hayal kırıklığına uğramıştır. Firmamız ile çalışan herkes temiz ve titiz çalıştığımızı bilir. Zor durumda kalan araç sahiplerine en kaliteli çekici hizmetini sağlamaktayız. Firmamızın tüm çalışanları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Araç kurtarma olarak tüm çalışanlarımız, işinizi desteklemek için yılların deneyimine ve bilgisine sahiptir. İhtiyacınız olduğu her an firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ankara ve çevresinde araç teslim alma ve çekici hizmeti arıyorsanız, tercih edilen firma biziz. Çekici sektöründe son derece başarılı hizmetlerimiz ile tanınmaktayız.

Ankara Oto Kurtarma Fiyatları

Ankara oto kurtarma fiyatları aracınızın bozulduğunda ve çekici hizmetine ihtiyacınız olduğunda sigorta size yardımcı olabilir. Bu durumda araç limiti aşılmadığı takdirde sizden çekici ücreti kapsamında ücret talep edilmez. Tüm fiyatlar garantilidir. Limiti aşarsanız veya sigortanız yoksa aracınız için oto kurtarma ücreti ödemeniz gerekecektir. Bu durumda kurtarma ücreti mesafeye göre değişmektedir. Otomatik kurtarma birçok hizmeti sunmaktadır. Aracınızın çekici hizmeti ve genel yol yardımı her zaman sigortalıdır. Araçlar için sigorta eksikliği, karayolu trafiği için doğrudan bir tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle  Ankara oto kurtarma sigorta, kasko  gibi tüm işlemlerin yapılmasını tavsiye eder. Bu hem sizin hem de aracınızın güvenliği için önemlidir.

Firmamız her konuda sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmet için çalışmaktadır.

  • Kurtarılacak olan aracın cinsi, boyutu ve tonajına göre fiyatlarımıza değişkenlik göstermektedir.
  • Ankara bölgesinde veya şehirler arası araç taşıma hizmetlerinde %40 artış göstermektedir.
  • Taşınacak olan aracın gideceği mesafe, yol ve hava şartlarına göre fiyatlarımız güncellenmektedir.
ANKARA ARAÇ KURTARMA

ANKARA ARAÇ KURTARMA

Ankara Oto Kurtarma Firması

Ankara oto kurtarma firması olarak yolda kalmış ve arıza yapmış araçları çekicilerimiz ile istenilen yere götürmekteyiz. Çekici araçlarımız son teknoloji ekipmanlara sahip araçlardır. Bu sayede hiç sorun yaşamadan arızalı araç çekilir.

Otomatik Araç Kurtarmaya Hususlar Nelerdir?

  • Firmamız otomatik kurtarma konusunda da oldukça başarılı hizmetler sunmaktadır. Bu konuda firmamızın verdiği hizmet şu şekildedir;
  • Araç kendini koruyorsa, aracın tekerlekleri yerden 15 cm yukarı kaldırmak için önce cihazı çekici tekerleklere takılır

Ayrıca arabanın altı yere yakınsa, önce takma denenir ön veya arka tampona zarar verilmemeye çalışılır. Düz ve yere yakın araçlar önce bir kriko  ile yerden kaldırılır. Ardından cihaza takılır, kriko yavaşça indirilir ve araca zarar vermeden cihazın tekerleği çekilir.

Oto Kurtarma Görev Ve Yetkileri Nelerdir?

Günlük yaşamda birçok insan araba ile seyahat eder. Ancak bu araçlar bazen arızalanmakta bazen de kazalara karışmaktadır. Bu gibi durumlarda ulaşım kesintiye uğrar ancak araba çalışmayı durdurur. Bu gibi durumlarda oto kurtarma Ankara görevi yolda kalan aracı çekmektir. Her şeyden önce kazalarda ağır hasar gören araçlar kurtarma ekibi sayesinde bir sonraki servise götürülüyor. İnsanların şikâyetlerini çözmek ve araç güvenliğini sağlamak motorlu kurtarıcıların görevidir. Ayrıca kurtarma çalışmalarını en kısa sürede tamamlayan firmamız bu konuda güven veren hizmetleri sunmaktadır.

Ankara Oto Kurtarma Numarası

Ankara oto kurtarma numarası kaza sonucu yolda kalan araçlar en yakın teknik servise götürülür. Yakıtı biten araçlar en yakın benzin istasyonuna götürülmelidir. Başka bir deyişle, bir araba kurtarma görevlisinin işi, gideceği yere bir araç getirmektir. Bu nedenle, sürücünün mantıksal konumu belirlemesi çok önemlidir. Aksi takdirde, başka bir otomatik kurtarma gerekebilir. Kurtarma operasyonlarımız kısa sürede tamamlanarak, sürücülerin talebi üzerine çeşitli tipteki araçlar çeşitli noktalara taşınmaktadır. Diğer yandan çalışanlarımız da işlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamak için her türlü özveriyi göstermektedir. Firmamızın çekici araçları son sistem araçlardır ve firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

ankara oto kurtarma firması

ankara oto kurtarma firması

7/24 Hızlı Teknik Destek

Araçlar yola park edilmişken normal trafiğe izin verilmez. Özellikle bir kaza sonrası oluşan hasarların kısa sürede giderilmesi gerekmektedir. Ankara oto kurtarma işi sadece aracın  çekilmesini sağlamak değildir. Ayrıca olay yerine en kısa sürede ulaşabilmeli ve çekme işlemini fiilen gerçekleştirebilmelidir. Aksi takdirde yol kapanacak ve diğer sürücüler kaçınılmaz olarak mağdur olacaktır. Bu durumda hızlı bir teknik çekici desteği gerekmektedir. Firmamız dileyen herkese hızlı bir çekici desteği sağlamaktadır.

Oto Kurtarma Nasıl Hizmet Sağlar ?

Kendi kendine giden araçlarda elektrik arızalarına neden olan bir diğer sorun da fazla aksesuar, LED farlar, araç beyinleri, elektrik sisteminin aşırı yüklenmesi gibi nedenlerle ortaya çıkıyor. Aracın şanzımanı park (P) konumunda kilitlenir.  Bu gibi durumlarda, otomatik şanzımanlı bir aracı almak ve bir servis merkezine çekmek, manuel şanzımanlı bir araca göre biraz daha zor olacaktır. Bunun nedeni otomatik arabanın kendini korumadan vitesi (N) konumuna alması ve otomatik park frenli arabanın el frenini kilitlemesidir. Bu demektir ki, aracınızı oto kurtarmaya yüklemek gerekecektir aracın fren sistemi aktif olduğu için aracın tekerlekleri dönmeyecek ve araç bulunduğu yerden hareket edemeyecektir.

Bu gibi durumlarda Mamak oto kurtarma firmamız özel bir araç kurtarma veya donanımlı araçları ile müdahale ederek aracı yetkili servise veya müşterinin talep ettiği özel servise çeker.

PURSAKLAR OTO KURTARMA Hizmetimiz için burayı ziyaret edebilirsiniz.

 
Ankara Oto Kurtarma Ne İş Yapar ?
 

Ankara oto kurtarma olarak araçlarınızı bulunduğu konumdan yükleyip istekleriniz doğrultusunda farklı il, ilçe ve bölgelere taşınmasını sağlamaktadır.

 
Neden Oto Kurtarma Hizmeti Almalıyım?
 

Seyir halinde iken aracınızın arıza ve kaza gibi olumsuz durumlarında vasıtalarınız yürüyemez hale geldiği zaman oto kurtarma hizmetimiz devreye girerek kısa süre içerisinde arızanını çözüme ulaştıracaktır.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Telefon Et